Güçlü ve Yeni
esenler evden eve nakliye

Kısaca Neler Yapıyoruz?

  • Esenler Evden Eve Nakliyat,
  • Esenler Şehirler Arası Nakliyat,
  • Esenler Ofis & Büro Taşıma,
  • Esenler Parça Eşya Taşıma.
kolay taşıma

Taşınmayı Kolaylaştıracak İpuçları Nelerdir?

Ev taşıma ofis taşıma banka taşıma ve benzeri gibi taşımacılık işlemleri her ne kadar evden eve nakliyat firmaları tarafından gerçekleşse de bu durum müşteriler için oldukça karışık ve meşakkatli bir iş olabilmektedir. Bu nedenle taşınacak müşterileri taşınmanın püf noktalarını araştırmaktadır. Bundan on on beş yıl önce geriye doğru gittiğimiz de evden eve nakliye firmaları yaygınlaşmadan önce taşımacılık işlemleri alaturka yöntemlerle yapılmaktaydı.

O zamanlar taşınma işlemleri zaman ve sabır isteyen bir durum olarak görülüyor. Taşınılacak adres belirlendikten sonra ufak eşyalar paketlense de taşınma esnasında bir kısmı kırılıyordu. Mobilyalar ise doğru de montaj edilmediğinde ya da sökülen mobilyaların parçaları numaralandırılmadığından kurulum sırasında hangi parçanın nereye olacağı konusunda epey kafa karışıyor ve bir dolabı kurmak saatlerinizi alıyordu.

Üstelik merdivenlerden ya da dar yerden eşyalar taşınırken ya hasar görüyor ve kırılıyordu. Ama artık evden eve nakliyat firmaları sayesinde bu durum tamamen ortadan kalktı. Taşınma işlemleri profesyonel yollarla ve ileri teknoloji ile donatılmış taşıma ekipmanları ile birkaç saat içerisinde gerçekleşmektedir. Siz kahvenizi yudumlarken taşıma ekiplerimiz gelip eşyalarınız hem paketliyor hem de taşınma işlemini gerçekleştirmektedir.

Taşınma İşleminde Mutlaka Bunlara Dikkat Edin

Taşınacaksınız ve taşınacağınız evini aldınız ya da kiraladınız. Hemen bir alanında profesyonel taşınma hizmeti veren bir nakliyeci bulmanız gerekmektedir. İnternet bu konuda size yardımcı olacaktır. Şehir dışına taşınacaksanız da mutlaka hava koşullarının ve yol durumlarını iyi olduğu günü taşınmayı planlayın. Bunun için nakliyeci ile oturup, detaylı bir araştırma yapın.

Nakliye firması ile görüşmeden önce kendi çapınızda bir eşya listesi hazırlayın. Yeni adresinize götüreceğiniz eşyaların özellikleri varsa hasarı ya da kusuru ile birlikte listeleyin. Daha sonra size en yakın nakliye firmalarında teklif alın ve kendi hazırladığınız eşya listesini nakliyat firması ile paylaşın. Böylece nakliye firması da eşyalarınız için en ideal taşınma araçlarını ve paketleme malzemelerini yeteri kadar getireceklerdir.

Taşıma Planı Hazırlayın

Taşınma planı hem sizin hem de nakliye şirketi ve personellerinin işlerini kolaylaştıracaktır. Mutlaka uygun hava şartlarında taşının. Nakliye şirketleri taşıma fiyatlarını eşyalarını nakliye araçlarında kapladığı hacme göre belirlemektedirler. Fazla eşyanız varsa taşınma fiyatınız da biraz yüksek olabilmektedir. Bu nedenle kullanmadığınız fazla eşyalardan kurtulun.

Bunun için taşınmadan önce ufak bir temizlik yaparak gereksiz eşyaları eleyin. Mutlaka taşınma süresine az kala üzerinizde olan elektrik su ve doğal aboneliklerinizi kapattırın ya da yeni adresinize aldırın. Özellikle İnternet iki üç hafta süreceğinden dolayı bir ay öncesinden hallettirmeye çalışın.

Alanında profesyonel taşımacılık hizmeti arıyorsanız kurumsal nakliye şirketimizi ziyaret ederek, kurumsal hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetimi her zaman önceliğimizdir.

Durmayın, Bizi Arayın!

0212 432 65 65
Arayın ve Sorunsuz Taşının!

Uygun Fiyatlandırma Alın?

Esenler Nakliyat hizmetleri konusunda teklif formunu doldurarak bizden uygun fiyatlandırma bilgisi alın.

Teklif Alın!Doğru Karar!