Güçlü ve Yeni
esenler parça eşya

Kısaca Neler Yapıyoruz?

  • Esenler Evden Eve Nakliyat,
  • Esenler Şehirler Arası Nakliyat,
  • Esenler Ofis & Büro Taşıma,
  • Esenler Parça Eşya Taşıma.

Esenler Parça Eşya

Esenler Nakliyat Firması olarak eşyalarınızın en hızlı ve güvenli taşımasını uzman ekibimiz tüm yetki belgelerine sahip kapalı kasa araç filomuzla sigortalı ambalajlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Eve Nakliyat Firması olarak Esenler içi ve Esenler dışı her türlü parça eşya taşıma işlerinizde bizi tereddüt etmeden seçebilirsiniz. İşimize tecrübemizi katarak düzgün ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Taşınacak eşyanız her ne olursa olsun yerinden alınır, uygun nakliye aracına yüklenir ve taşınacak yere güvenli bir şekilde taşınır. Sizin tek yapmanız gereken bizi aramak olacak ve hiç bir zahmete girmeyeceksiniz. Eşyanızın ne zaman taşınmasını isterseniz 7 gün ve 24 saat emrinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimiz için bizim önceliğimiz sizin memnuniyetiniz ve mutluluğunuzdur. Esenler Evden Eve Nakliyat firmaları arasında zirve konumda olmamızın sebeplerinden biride budur. Çünkü ticaretten dostluğa prensibini ilke edinmişizdir.

Ekonomik Fiyatlar

Şirketimiz Esenler komple ev taşıma hizmeti yanında müşterilerimizin daha ekonomik fiyatlar ile küçük çaplı taşımalarını gerçekleştirmek için parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Amacımız ekonomik fiyatlar ile parça eşya veya parsiyel taşımalarınızı yapmaktır. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında hedefimiz sizlerin mutluluğudur. Parça ev taşıma hizmetimizde eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp alıyor ve yeni evinizde eşylarınızı tekrar evinize çıkarıp teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz sırasında demontaj ve montaj işlemleri de uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Nakliye hizmeti kapalı araçlarımız ve kalifiye personelimiz tarafından verilmektedir. Uygun ücretler ile taşınmak için durmayın, hemen bizimle irtibata geçin.

Parça Eşya Taşıma Yöntemi

Modern çağın gerekliliklerine uygun olarak hareket etmek hizmet sektöründeki tüm firmaların birinci önceliğidir. Bu çerçevede büyük ve ağır eşyaların kargo yerine parça eşya taşıma metoduyla tarafımızdan istediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Bir koltuk takımı veya bir buzdolabı bir yerden bir yere nakil edilecek. Bu durumda kargo sistemi üzerinden bu eşyanın gönderilmesi son derece önemli bir maliyet gerektirir. Oysa aynı eşya hizmetlerimiz arasında bulunan parça eşya taşıma yöntemi ile yerine ulaştırıldığında çok daha uygun fiyatlarla bu işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamız, gerek parça eşya, gerekse komple ev eşyası, yani evden eve taşımacılık çalışmalarında sizlere hizmetler üretmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Üstelik en uygun fiyatlar ve birçok ödeme kolaylığı eşliğinde bu hizmeti size sunmaktayız.

Özel Paketleme & Taşıma İşlemi

Genel olarak parça eşya paketlenmesi eşya türüne göre yapılır. Havalı naylonlar ve eşya paketleme kağıtları ile yapılır. Fakat elektronik veya medikal cihazların paketlenmesi taşıma için özel üretim köpüklü ve havalı naylonlar ile yapılır. Mobilyalar önce kağıt ile kaplanır üzerine havalı naylon geçirilir daha sonra paketlemenin daha düzgün olması ve çözülmemesi için nakliye için özel üretim streçler ile sarılır. Elektronik eşyalar daha hassas bir taşıma istediği için daha özel bir paketleme gerekmektedir. Kısaca önce karton levhalar eletronik eşyaya göre kesilir. Daha sonra kalın havalı naylonlar ile sarılır. Bu şekilde eşyanızın değeri ve görünümü ilk günkü gibi kalır. Parça eşyalarınızı Esenler Nakliyat Firması ile istediğiniz her yere sorunsuz taşıyabilirsiniz.

Durmayın, Bizi Arayın!

0212 432 65 65
Arayın ve Sorunsuz Taşının!

Uygun Fiyatlandırma Alın?

Esenler Nakliyat hizmetleri konusunda teklif formunu doldurarak bizden uygun fiyatlandırma bilgisi alın.

Teklif Alın!Doğru Karar!