Güçlü ve Yeni
esenler evden eve nakliye

Kısaca Neler Yapıyoruz?

  • Esenler Evden Eve Nakliyat,
  • Esenler Şehirler Arası Nakliyat,
  • Esenler Ofis & Büro Taşıma,
  • Esenler Parça Eşya Taşıma.
nakliye hizmeti

Nakliye Hizmetinde Uzman Personelin Taşıma Metotları

Evden eve taşınmak ya da ofis, büro gibi işyerlerinin taşınması, titizlik isteyen konular arasındadır. Bilhassa ev taşınmaları söz konusu olduğu zaman çok sayıda kırılacak cam eşya ve diğer objelerin de çokluğu göz önüne alınırsa ciddi bir nakliyat firması arayışına girmek gerekir.

Taşınmadan Önce Eşyaların Paketlenmesi

Taşınmadan önce eşyaların paketlenmesine dair plan yapılması gerekir. Şayet kolileme işini profesyonel olarak nakliye şirketleri yapacaksa, paketleme işine girmemek en doğrusu olacaktır. Çünkü birçok nakliyat şirketi kendileri dışında yapılmış olan, yanlış paketleme ve kolileme işlemleri sonucu oluşan hasarları sigorta kapsamına almazlar.

Kurumsal çalışan büyük nakliyat şirketleri kırılacak eşyaları bile büyük bir titizlikle kolilerler. Titizlik gösterilen eşyalar, çok sağlam koliler içerisinde üzerinde ne olduğu yazılmak kaydıyla kolilenirken, otuz kg.ın üzerinde paket yapılmamasına dikkat edilir.

Nakliyat Firmalarında Aranan Özellik

Taşınma esnasında, evden eve nakliyat şirketlerinin seçimi ayrı bir titizlik ister. Bu konuda en doğru yaklaşım ise tavsiye üzerine ve internet ortamından araştırma şeklinde olmalıdır. Nakliye şirketi hakkındaki yorumlar, uygun firmanın seçimi konusunda, taşınmak isteyenleri aydınlatacaktır. Firmamız, evden eve nakliyat şirketi olarak güvenilir, hızlı çözümler sunan, taşınırken en ufak bir objenin bile hasarsız taşınma garantisi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve konusunda uzman personelimiz, beyaz eşya, mobilya, aksesuar, saksı gibi detaylarda en uygun taşıma metotlarını bilip, ona göre hizmet sunarlar.

Nakliyat Şirketlerinde Uzman Personel Seçimi

Nakliyat şirketleri seçileceği zaman, paketleme, montaj ve de montaj konusunda uzman kişilerin çalıştırılması, şirket seçimi konusunda en önemli unsurlardandır. Doğru ve sağlam yapılmış bir paketleme işi kadar, koliyi nasıl tutacağını bilen profesyonel taşıma ekibi de önemlidir. Sunta yapımı çok da sağlam olmayan hafif, pratik eşyaların hakim olduğu günümüz oturma grupları en ufak bir darbede kırılıp, hasar görmektedir.

Doğru yerinden tutma, mobilyayı de monte edebilme ve sonrasında kurulum aşamasında monte edebilme becerisi uzman bir ekiple mümkündür. Çoğu beyaz eşyanın tutulma yönleri farklıdır. Düz tutularak taşınması gereken beyaz eşyalar, ehli olmayan ellerde yan tutularak taşınırsa, nakliye sonrası yerleşiminde çalışmayan beyaz eşyalar ile karşılaşılması söz konusudur.

Durmayın, Bizi Arayın!

0212 432 65 65
Arayın ve Sorunsuz Taşının!

Uygun Fiyatlandırma Alın?

Esenler Nakliyat hizmetleri konusunda teklif formunu doldurarak bizden uygun fiyatlandırma bilgisi alın.

Teklif Alın!Doğru Karar!