Güçlü ve Yeni
esenler evden eve nakliye

Kısaca Neler Yapıyoruz?

  • Esenler Evden Eve Nakliyat,
  • Esenler Şehirler Arası Nakliyat,
  • Esenler Ofis & Büro Taşıma,
  • Esenler Parça Eşya Taşıma.
taşıma kolileri

Hangi Koli Hangi Odanın Olacak Önceden Karar Verin

Nakliyat hizmeti günümüzde çokça tercih edilen bir hizmettir. İnsanlar bir evden yeni bir eve taşınma esnasında tek başlarına kısa sürede bu eylemi gerçekleştiremeyecekleri için nakliye firmasından yardım alırlar. Uzman yardımı almak kısa sürede, daha az hasarla yeni eve taşınmak için önemlidir. Nakliyat hizmeti veren firmalar çok kısa sürede çoğalmış ve sektör hızlı bir şekilde büyüme göstermiştir. Teknolojinin gelişmesi ile de nakliyat hizmeti veren firmaların hizmet kaliteleri de farklılık göstermektedir. Bu sebeple nakliyat hizmeti almadan önce firmaları iyice araştırıp en iyi hizmeti en uygun fiyata veren firma ile anlaşma sağlamanız önemlidir.

Kaliteli Nakliyat Hizmetinin Özellikleri

Kaliteli nakliyat hizmeti veren bir taşımacılık şirketi bazı özellikleri ile diğer firmalardan ayrılır. Kısa sürede hızlı sevkiyat sağlar. Eşyalarınıza değer verir ve hasar gömesi halinde maddi hasarınızın ödenmesi için sigortalı taşımacılık hizmeti verir. Eşyalarınızın taşıma esnasında merdivenlerde ve asansörde hasar görmemesi için asansörlü taşıma hizmeti sağlar.

Eşyalarınız taşınma işleminden önce gelip inceler ve ücretsiz keşif hizmeti verir. Eşyalarınızın listesini çıkarır yazılı iki nüsha olarak hazırlayarak size de bir örnek verir. Böylelikle taşınma sonrası eşyalarınızı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Taşıma konusunda eğitimli uzman bir kadroya sahiptir. Nakliyeci ile konuşarak taşınma hizmeti ile alakalı detaylı bilgileri kolaylıkla alabilirsiniz.

Nakliyat Hizmeti Ve Aşamaları

Nakliye şirketi olarak müşterilerin olumlu geri dönüşleri ile anılan firmamız en iyi hizmeti sizlere sunmak için yıllardır çalışmaktadır. Firmamızdan hizmet satın aldıktan sonra alanında uzman ekibimiz sizler için çalışmaya başlamaktadır. Ve işe sizin belirlediğiniz bir gün evinizi ziyaret edip eşyalarınızın listesini çıkarıp uygun ambalaj malzemelerine karar vermek ile başlar.

Taşınma eyleminden önce eşyalarınız özenle kolilenir ve yeni eve taşınan eşyalarınızın kısa sürede yerleştirilmesi için koliler üzerine hangi odaya ait olduğu not edilir. Böylelikle kırılgan eşyalara daha hassas davranılır ve yeni adreste kısa sürede eşyalar yerleştirilmiş olur. Özenle asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılarak eşyalarınız araca taşınır. Hızlı sevkiyat ile yeni adrese gelinir.

Eşyalar aynı itina ile yeni adrese taşınır ve kısa sürede yerleştirilir. Kısa sürede eşyaların yerleştirilmesi için hangi kolinin hangi odaya gideceğine önceden karar vermek önemli bir detaydır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Durmayın, Bizi Arayın!

0212 432 65 65
Arayın ve Sorunsuz Taşının!

Uygun Fiyatlandırma Alın?

Esenler Nakliyat hizmetleri konusunda teklif formunu doldurarak bizden uygun fiyatlandırma bilgisi alın.

Teklif Alın!Doğru Karar!