Güçlü ve Yeni
esenler evden eve nakliye

Kısaca Neler Yapıyoruz?

  • Esenler Evden Eve Nakliyat,
  • Esenler Şehirler Arası Nakliyat,
  • Esenler Ofis & Büro Taşıma,
  • Esenler Parça Eşya Taşıma.
asansörlü taşıma hizmeti

Asansörlü Taşıma Hizmetinden Kimler Yararlanır

Nakliye şirketleri taşınma hizmeti sunarken, müşterilerinin ihtiyaçlarına da cevap vermek durumundadır. Yüksek katlı binalar, plaza ve gökdelenler ev taşıma ve eşya nakliyesi konusunda geleneksel yöntemler uygulandığı takdirde, nakliye işlemlerinde sorun yaşanmasına neden olacak türde yapılardandır.

Asansörlü Taşıma Sisteminin Avantajları

Asansörlü taşıma sisteminin birçok avantajı vardır. İlk sırada olanı, çevreye duyarlı yaklaşımı ile gürültü yaratmaması ve rahatsızlık vermemesidir. Şehirlerarası nakliyat şirketlerinde, asansörlü taşıma sisteminin olması tercih edilen unsurlar arasındadır. Firmamız nakliye konusunda uzman kadrosu ile en son taşıma yöntemlerini takip eden bir anlayış içerisinde, asansörlü taşıma hizmeti de vermektedir.

Asansörlü taşıma sisteminin de belli kuralları ve dikkat edilecek hususları vardır. Bunlardan en önemlisi, asansör kurulumunu yapmadan önce, kurulumu yapılacak binanın cephe incelemesi, bahçe ve önündeki arazinin detaylı kontrol edilmesi gerekir. Bina cephesi, asansör kurulumuna uygun olmayabilir. Önündeki cepheyi kesecek boyutlarda ağaçlar, dallar ya da elektrik direkleri olabilir. Asansör aracının, taşımayı yapabilmesi için eve yakın konumda kurulumunu yapması gerekecekir. Bütün bu şartlar sağlandığı takdirde, asansörlü taşıma mümkün olacaktır. Fransız balkon tabir edilen, yere kadar uzanan cam sistemleri ile asansörlü taşıma çok daha pratik olmaktadır. Asansörlü taşıma, dar merdivenli ve yüksek katlı evler için önem taşımaktadır. Geleneksel usulle yapılan taşıma işlemlerinde, apartman içi badananın çizilip, hasar görmesi söz konusu iken, ehli olmayan bilinçsiz taşıma hizmeti sunan elemanların, ağır yükleri bina içi asansör ile taşıyarak, apartman demirbaşına da zarar vermeleri söz konusudur.

Asansörlü Taşıma Hizmeti Sunan Firmalarda Öne Çıkan Özellik

Asansörlü taşıma hizmeti sunan nakliye firmaları arasında profesyonel ve tecrübeli nakliyeci kadrosuna sahip olması öne çıkan özellikler arasındadır. Müşteri yorumları, tavsiyeler nakliyat şirketi seçiminde göz önüne alınması gereken kriterlerdendir. Firma olarak, gerek nakliye sektöründe gerekse asansörlü taşıma hizmeti veren firmalar içerisinde bu hususa azami önem vermekteyiz. Evin durumunu başta kontrol edip, uygun yükseklikte ve eşyaların ağırlığına göre asansör temini sağlayacak ekipmanlarımız mevcuttur. Güvenilir hizmet ve tecrübeli nakliyeci kadromuzla nakliyat konusunda en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız.

Durmayın, Bizi Arayın!

0212 432 65 65
Arayın ve Sorunsuz Taşının!

Uygun Fiyatlandırma Alın?

Esenler Nakliyat hizmetleri konusunda teklif formunu doldurarak bizden uygun fiyatlandırma bilgisi alın.

Teklif Alın!Doğru Karar!