Güçlü ve Yeni
esenler evden eve nakliye

Kısaca Neler Yapıyoruz?

  • Esenler Evden Eve Nakliyat,
  • Esenler Şehirler Arası Nakliyat,
  • Esenler Ofis & Büro Taşıma,
  • Esenler Parça Eşya Taşıma.
ağır eşya taşıma yolları

Ağır Olan Eşyalar İçin Kolay Yaşıma Yolları

Günümüzde kadın ve erkek iş hayatında çalışmakta ve ev sorumlulukları eşit olarak paylaşılmaktadır. Yeni bir eve taşınmak ise yoğun çalışma temposu içerisinde zor olmakta uzman bir kişiden yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde duyulan yardımdan dolayı evden eve nakliye hizmeti veren firmalar çoğalmış ve sektör hızlıca ülkede dağılım göstermiştir.

Nakliyat Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliyat hizmetinin birçok avantajı vardır. Nakliyat hizmeti almaya karar verdiğinizde firmaları iyi araştırıp nakliyat hizmeti için talep ettikleri ücret iyi değerlendirilmelidir. Ağır olan eşyaların kolay taşınma yollarını bilen eğitimli uzman bir kadroya sahip olan bir nakliye firması ile anlaşmanız sizin için yararlı olacaktır.

Modern yöntemler ile taşıma hizmeti veren bir firma ile anlaşma sağladığınız takdirde daha kısa sürede taşınma hizmetini satın almış olursunuz. Nakliyeci ile önceden konuşup karşılıklı belge imzalamalı, yazılı olarak alacağınız hizmetin belgelendirilmesini sağlamalısınız. Nakliyat hizmetinde firmanın asansörlü taşıma hizmeti vermesine ve sigortalı taşıma sağlıyor olmasına özen göstermelisiniz.

Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Kendi imkanlarınız ile taşınmaya çalıştığınızda bedeni sağlığınızı olumsuz etkileyecek kazalar geçirebilir, eşyalarınız taşıma esnasında hasar görebilir. Taşınma eylemi uzayıp, çok fazla insan gücüne ihtiyaç duyabilirsiniz. Nakliye hizmeti aldığınız takdirde ise hızlı sevkiyat sağlanır ve eşyalarınız kısa sürede uzman kişilerce yeni adrese taşınır.

Asansörlü taşıma hizmeti veren firmalar ağır eşyalarınızın taşınması ve hasarsız olarak nakliye aracına yerleştirilmesi sürecini kısaltmaktadır. Ağır eşyalarınızın l arabası aracılığı taşınmasını sağlayarak istenmeyen sağlı sorunlarının yaşanmasının önüne geçilir. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız alanında lider firma özelliği taşımaktadır. Bünyesinde çalışan her eleman doğru kaldırma ve taşıma alanında eğitim almıştır. Böylelikle taşıması zor ve ağır olan eşyaların kısa sürede hasarsız olarak taşınması sağlanır.

Taşıma hizmeti için apartman sakinlerinin kullandığı asansör ya da merdivenler işgal edilmemekte ve asansörlü taşıma hizmetinden faydalanılarak eşyaların güvenli olarak araca taşınması sağlanır. Eşyalarınız yerleştirilecek odalara özel olarak ayrı ayrı kolilenir ve araç içine de belli bir düzen ile yerleştirilir. Böylelikle yeni adrese taşınan eşyalar kısa sürede istenen yerlere yerleştirilir. Sizler de kalan zamanı sevdikleriniz ile geçirmiş olursunuz. Firmamızın verdiği hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Durmayın, Bizi Arayın!

0212 432 65 65
Arayın ve Sorunsuz Taşının!

Uygun Fiyatlandırma Alın?

Esenler Nakliyat hizmetleri konusunda teklif formunu doldurarak bizden uygun fiyatlandırma bilgisi alın.

Teklif Alın!Doğru Karar!